Про компанію

Деревообробна фабрика «Старвуд Закарпаття» – це експортно-орієнтована компанія, що заснована у 2006 році та спеціалізується на виробництві масивної паркетної дошки із різних порід деревини, як-от бук, європейський та канадський дуб, ясен, клен та інженерної паркетної дошки з європейського дубу. Виробничі потужності розташовані на Заході України в Закарпатській області, неподалік від кордону з Угорщиною.

Повний цикл виробництва

Головною перевагою компанії є повний цикл виробництва, що дає нам можливість контролювати якість продукції на кожному з етапів виробничого процесу: починаючи з ретельного відбору сировини до випуску готової продукції.

Ми екологічні

Наша продукція є екологічно чистою, для її виробництва використовується виключно натуральна деревина без будь-яких хімічних домішок. Вся продукція проходить перевірку на відповідність світовим та європейським стандартам, включаючи стандарти National Wood Flooring Association (NWFA).
Це дає нам можливість конкурувати на міжнародному ринку та забезпечувати успішний продаж нашої продукції в Канаді, США, Європі та країнах Близького Сходу.
Ми завжди готові допомогти вам з вибором продукції, розповісти про особливості та переваги нашого товару.
Дякуємо, ваше повідомлення успішно надіслано